Окупанти кинули додаткові сили на прорив під Мар’їнкою

На Авдіївському (Донецькому) напрямку минулої доби російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах населених пунктів Кам’янка, Авдіївка, Водяне, Невельське, Красногорівка та Мар’їнка.

Про це сьогодні в звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Андрій Ковальов.

В свою чергу, вітчизняний військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» в звіті за 26 лютого, зокрема, зазначив:

«Авдіївський відтинок — бої з перемінним успіхом тривають в районі Невельського. Між Мар’їнкою та Новомихайлівкою ворог витісняє наші сили за рахунок переваги в техніці».

Дивись для порівняння карти від 26 та 27 лютого. На останній ми червоною стрілочкою позначили місце просування агресора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016 - 13:34
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… Зрелище еще то. А все потому, что поезд из 12 вагонов, в котором перевозились 120 автомобилей этой марки, сошел с рельсов и перевернулся. Кроссоверы  X3, X4, ...

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015
Хотим, познакомит Вас со способом ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...