Окупанти, які увірвалися в Бахмут, потрапили в пастку і знищені

Російські окупанти, які вчора прорвалися в східну частину Бахмута, фактично потрапиили в оточення і майже всі знищені. Принаймні, про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Прорив фактично ліквідовано». Дивись фотоскріни.

При цьому тільки на цій ділянці фронту ворог втратив більше сотні інтервентів вбитими та до двох сотень пораненими: «Фактично прорив виявився пасткою». Разом з тим: «Йдуть дуже важкі бої».

Окремо «Донбас Оперативний» опублікував фотографії клаптику землі «десь під Бахмутом», на якому ми нарахували мінімум одинадцять «двохсотих» загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  14 декабря 2022 в 09:22

    Кремль выводить с Украины войска не собирается,.вспоминая старый СССРный лозунг-«Не можешь-научим,не хочешь-заставим!» У ЗСУ неплохо получается упаковывать руснюдрысню в мешочки..под новый год могут даже бантики нахреначить.Ну это был выбор рашипараши..

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017
НАБУ обнародовало видео, на котором ...