Окупанти готуються до десанту через Каховське водосховище, — ISW

Масштабний зимово-весняний наступ російських окупантів в Україні продовжується, але наближається до кульмінації. Це основна теза останнього звіту американського Інституту вивчення війни (ISW) про російсько-українську війну.

Звучить досить підозріло, адже точнісінько таку думку ISW у поточному році раніш озвучував вже двічі: в січні і на початку березня. Хоча з точки зору «Вікіпедії» кульмінація — це більш літературний термін. Ось його значення, які максимально наближені до війни:

«Найвище напруження, піднесення у розвитку чого-небудь».

«Найбільш напружений момент в розвитку дії, вирішальний переломний момент».

По суті ж ISW опирається на динаміку застосування загарбниками бойової артилерії в Україні: «Російські війська використовують артилерію, щоб компенсувати свої погіршені наступальні можливості».

Тому, можливо, замість «кульмінації» варто вживати «зменшення обертів» чи «затухання».

Також ISW вказав, що Кремль відмовився від ракетного руйнування енергетичної інфраструктури України, посилює внутрішні репресії і готується відбивати український контрнаступ. Зокрема, висувається гіпотеза про можливість висадки українського десанту через Каховське водосховище.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015 - 14:05
Накануне новогодних праздников не можем обойти стороной вопрос — как уберечь елку от кота. Ответ — а никак. Есть два способа, фото в конце статьи, но они Вам не понравятся, ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...