Окупанти готують масштабний наступ на Луганщині

За останній тиждень якось притихли оптимістичні очікування скорого наступу українських військ в Луганській області. Мало того, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні заявив про високу ймовірність того, що Росія готує наступ на Луганщині та Харківщині.

Це припущення зроблене на основі розвідувальних даних про перекид на північну ділянку фронту військової техніки з території РФ. Метою наступу може бути спроба відтіснити ЗСУ до річки Оскіл.

На мапі від «deepstatemap.live» ми червоними стрілочками умовно позначили території, які за версією ISW агресор прагне захопити знову.

Нагадаємо, коли у вересні ЗСУ вели феєричний контрнаступ у Харківській області, багато хто з експертів вважав, що вихід до Осколу буде великим досягненням. Однак лінія фронту сформувалася набагато східніше річки. Тобто успіх ЗСУ був ще більшим.

Фактично російські окупанти оговталися тільке лише внаслідок мобілізації, так як отримали дуже багато «гарматного м’яса».

Тим часом, речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун у зведенні за перших вісімнадцять годин 24 грудня, зокрема, лаконічно заявив, що ворог веде наступ на Лиманському (Кремінському) напрямку і намагається покращити тактичне положення на Куп’янському (Сватівському).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские танкисты провели учения в районе проведения АТО, видео

29.01.2018 - 01:08
Пресс-центр штаба АТО и военное телевидение показали видео, как украинские танкисты оттачивают свое мастерство на одном из полигонов в районе проведения антитеррористической операции. В сопроводительном  к видео тексте указывается, что ...