Окупанти евакуюються з прифронтових міст на Запоріжжі

Російські окупанти вивозять лікарню з міста Пологи (п’ять кілометрів до лінії фронту) Запорізької області в Маріуполь (близько шістдесяти км по прямій на мапі до найближчої вільної території). Про це, а також про автоматну й кулеметну стрілянину під Пологами з посиланням на місцевих мешканців розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі. 

На підставі цієї інформації деякі гарячі голови почали «розганяти перемогу» про начебто наступ Збройних сил України на Запорізькому напрямку. А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» написав: «По інформації місцевих, росіяни виходять з Михайлівки»…

Але від Михайлівки до лінії фронту близько двадцяти км; зокрема для початку треба звільнити Василівку. Новини з Пологів також не говорять про щось «серйозне»: лікарню, очевидно, евакуюють в тил заради перетворення на більш безпечний для інтервентів шпиталь, а стрілянина може мати безліч пояснень (навчання, вогонь по БПЛА, бій з нашими розвідниками тощо).

Тим часом, Запорізька територіальна оборона Збройних сил України показала відео, на якому оператор її безпілотного апарату двома скидами ВОГів знищив польовий прифронтовий склад боєприпасів загарбників.

Це, звісно, круто. Але самими лише квадрокоптерами з ВОГами не те що звільняти міста, але й стримувати ворога дуже важко. ЗСУ потрібно більше різноманітної важкої зброї… Насамперед танки, про які постійно просить Захід військово-політичне керівництво.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  30 ноября 2022 в 21:51

    спакуха..исчо не декабрЬ)

Video >>

Сергей Трейсер взобрался на обледеневшую режимную радиовышку в Виннице: видео

10.02.2017 - 15:52
Руфер снял покорение винницкой радиовышки на видео Несколько дней назад житомирский руфер и блогер Сергей Трейсер с друзьями «покорил» радиовышку в Виннице. Свои приключения по поднятию на обледеневшую конструкцию он ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

Силовики начали задержания «титушек» Саакашвили: видео

12.09.2017
Генпрокурор и министр МВД Луценко ...