Окупанти атакували Часів Яр штурмовиками «Су-25»

Збройні сили України контролюють ситуацію в місті Часів Яр, російських окупантів в місті нема, але вони щодня скидають на нього в середньому по 20-30 керованих авіаційних бомб.

Про це розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин, який визнав, що від КАБів страждають як наші захисники, так і цивільна інфраструктура. Однак справа не лише в КАБах, які ворожа авіація запускає з зі свого тилу.

Так, боєць Сил оборони, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», показав відзняте безпілотним літальним апаратом відео, на якому Часів Яр атакують два літаки, здається, це штурмовики «Су-25».

В коментарі він написав: «Ворожа авіація розносить околиці населеного пункту Часів Яр. Дуже вільно авіація окупантів стала себе почувати».

Нещодавно, нагадаємо, з’явилося інше відео, на якому одразу чотири російські «Су-25» атакували Часів Яр. В обох випадках вони летіли низько над землею і чисто теоретично могли б бути збитими навіть переносними зенітно-ракетними комплексами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018 - 19:15
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ряже других южных шахтерских городах ЛНР постепенно накаляется ситуация с горняками, требующими погашения долгов по зарплате на пока еще работающих шахтах. Бунтом это, конечно, назвать ...

Ломаченко досрочно победил дерзкого Ригондо: видео

10.12.2017
Преобладая над соперником по ходу ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...