Окупант вчинив самогубство за дивних обставин під час бою

Черговий випадок самогубства російського окупанта зафіксували бійці 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї ОГШ бригади «Едельвейс» Збройних сил України.

Наші захисники атакували піхотну групу загарбників скидами ВОГів (малих осколкових гранат) з безпілотних літальних апаратів. У випадку влучань це рідко призводить до смерті, частіше дає поранення.

Більшість вражених загарбників цього разу традиційно лежала нерухомо, здебільшого прикидаючись мертвими, щоб після того, як дрон полетить, надати один одному і сам собі першу медичну допомогу.

Але один інтервент зірвався і почав швидко бігати по колу між кущами. Оператор дрону невлучно скинув на нього два ВОГи. Аж раптом загарбник зупинився, впав на землю і підірвав у себе на грудях гранату. Вже після цього в нього влучив ще й ВОГ.

Відповідне відео 108-ий батальйон розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у власному Телеграм-каналі.

В попередніх випадках фронтових самогубств можна було припустити, що поранені загарбники чинили їх через нестерпний біль. У даному випадку важко щось пояснити…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения опорника террористов под Дебальцево

22.06.2017 - 12:39
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин, как и обещал накануне вечером, разместил на своей странице в Фейсбук видео с передовой на Светлодарской дуге. В сопроводительном тексте к нему он пояснил, что тут ...