Окупант скоїв суїцид на полі бою, підірвавши себе гранатою

Черговий російський окупант покінчив з собою на полі бою. Відповідне відео за допомогою безпілотного літального апарату зняли наші захисники, які на ролику не схвалюють його рішення, вказуючи, що у нього був шанс здатися.

Загарбник лежав на спині, вірогідно, поранений. Дістав гранату, вирвав чеку, положив гранату собі на груди під бронежилет і перевернувся на живіт. Пролунав вибух, понівечене тіло вкрилося кривавими плямами.

Можна припустити, що він скоїв самогубство через сильний біль. Однак є вірогідність того, що інтервент просто виконав службову інструкцію ЗС РФ, в якій вказано само такий шлях суїциду, як спосіб «уникнення жахливих катувань в полоні Збройних сил України». Вони залякують своїх солдатів саме такою брехнею. Ті вірять, бо саме так вчиняють самі з нашими полоненими.

https://twitter.com/antiputler_news/status/1758256221058998665


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взорвало видео, как Песков матом переводит высказывание Лаврова

31.12.2016 - 17:57
Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков показал, что ничто человеческое ему не чуждо. Спокойно так в эфире НТВ он матюгнулся, а за кадром «зрители в студии» вторя ведущему взорвались заливным одобрительным смехом. ...