Окупант «Чмоня» вернувся на фронт: за нього оголосили нагороду

Окупант Андрій Рязанцев, який відомий в українській Мережі як «Чмоня» з однойменного мема, потрапив на фронт через тиждень після обміну. За живого Чмоню об’явили нагороду — пачку пельменів. Про це заявила спільнота OSINT-бджоли, що вийшла на контакт з сестрою окупанта Світланоюв Telegram-каналі в неділю, 30 квітня.

Дівчина в особистому листуванні, яке довелося вести через фейковий аккаунт, розказала, що її брат Андрій не довго перебував в Росії.

«З’ясувалися цікаві подробиці про долю «Чмоні» після обміну. Як бачимо, відпочити Андрію не те щоб вдалося. Тиждень підлікували й знову в безславні ряди другої армії світу», — сказано в повідомленні.

Після другого «відрядження» на передову, окупанту не дають відпустку додому, розповіла вона.

Він тільки іноді приїжджає в тимчасово окупований Донецьк для лікування.

Спільнота оголосила нагороду тим, хто візьме його в полон — пачку російських пельменів Малютки.

Нагадаємо, ще 1 березня 2022 року в полон до українських військових потрапив 37-річний Андрій Рязанцев — мешканець міста Горлівка (Донецька область), яке тимчасово окуповане росіянами. Рязанцев воював на боці РФ і став одним із перших, хто опинився у полоні ЗСУ. Коли його фото опублікували у соцмережах, користувачі одразу ж нагородили його прізвиськом «Чмоня».

Прізвисько “Чмоня” Рязанцев отримав через свій вигляд на фото. Як зазначали користувачі соцмереж, він виглядав доволі жалюгідно і комічно.

Через невисокий зріст та військову форму, яка на Рязанцеві виглядає завеликою, його порівнювали з дитиною, якій дали в руки автомат.

Після цього російський військовий “Чмоня” став справжньою зіркою мемів. Його фото використовували для створення жартівливих колажів.

Більш того, прославився Андрій Рязанцев і в застосунку для створення відеороликів TikTok.

Жартівливі відео з “Чмонею” найчастіше створюють під пісню Русі “Заручена” (“Не стій під вікном”). Відео з хештегом Чмоня набирають мільйони переглядів. 

Майже 4 місяці Андрій “Чмоня” Рязанцев перебував в українському полоні. Обміняли його напередодні, 29 червня, у межах масштабного обміну військовополонених між Україною та РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019 - 12:52
Мама, я посуду помыла, уроки сделала, школу и универ закончила, замуж вышла, детей родила, можно я пойду погуляю? — Девушка, давайте сегодня вечером с вами встретимся. — Я замужем, какой ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...