Охоронець Мессі вибіг на поле під час гри

Трохи нервовий епізод стався у матчі чемпіонату США з футболу. Його автором став Ліонель Мессі, а точніше охоронець аргентинця, якого йому надав клуб.

Під час матчу Інтер Маямі, за який грає зірковий нападник, зі Спортинг Канзас-Сіті один із фанатів вибіг на поле просто під час зустрічі і помчав до Мессі.

Утім всі мрії фаната зробити селфі з кумиром були розбиті охоронцем аргентинця. Яссін Чуеко швидко кинувся навперейми, і хоч не встиг до футболіста раніше уболівальника, але останній навіть не зміг підняти догори телефона.

Охоронець добіг до порушника і грубо зніс його з ніг. Пізніше повідомлялося, що з чоловіком усе гаразд.

Нагадаємо, влітку минулого року клуб вирішив найняти колишнього військовослужбовця та учасника змагань зі змішаних єдиноборств (ММА), щоб забезпечити захист аргентинському гравцеві.

На кожному матчі команди з Флориди тепер можна помітити кремезну фігуру чоловіка з лисою головою та бородою, який з’являється біля лінії поля. За інформацією видання The Sun, ця особа виявилася Яссіном Чуеко — колишнім американським військовослужбовцем, який мав досвід служби в Іраку та Афганістані, а потім спробував свої сили у ММА.

Рекрутинг та відбір Чуеко як охоронця для Мессі був особисто відповідальністю власника Інтера Девіда Бекхема. Команда пішла на цей крок після того, як за місяць до цього один фанат вибіг на поле під час гри Мессі.

Основним завданням Чуеко є забезпечення того, щоб оточуючі менше заважали Ліонелю Мессі. Він уважно стежить за ситуацією навколо поля, щоб запобігти небажаним контактам з аргентинським гравцем. Він також супроводжує Мессі в повсякденному житті, щоб забезпечити йому максимальний рівень безпеки


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017 - 00:15
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко в ходе заседания Верховной рады Украины рассказал матерный анекдот об управлении страной. При этом он отметил, что намерен и впредь «показывать все тайное» из зала ...