Офіцера, який побив солдата, відправили під домашній арешт

Молодшого лейтенанта, який побив солдата в одній із військових частин Житомирської області, взято під цілодобовий домашній арешт, повідомили сьогодні у Державному бюро розслідувань.

Напередодні молодшому лейтенанту повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень.

Нагадаємо, 12 березня у мережі з’явилося відео, на якому молодший лейтенант декілька разів ударив солдата на Житомирщині.

Місцеві ЗМІ писали, що на відео командир 2-го взводу роти охорони Віктор Вітусевич ногами б’є солдата-строковика у 190 навчальному центрі у смт Гуйва.

В принципі, все це підтверджується. Адже згодом командування центру заявило про свою обурливу реакцію на подію. Більше того, Вітусевич записав відео, на якому заявив, що був неправий і готовий до відповідальності. При цьому натякнув, що солдат вживав алкоголь, а він до цього нетерпим. Більше того, і в майбутньому не змінить свого ставлення до алкоголю в армії…

Відзначимо, ще не факт, що побитий солдат вживав спиртні напої. По-друге, якщо так, то існують законні методи покарання, в тому числі штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Наносити побої — це злочин.

«Ми поділяємо обурення щодо виявленого факту. Вже розпочато службове розслідування, до якого залучено всі компетентні структури: Служба військового правопорядку, контррозвідка, ГБР тощо. Ми будуємо армію нового формату, де немає місця зловживанням та нестатутним стосункам. Винуватці однозначно зазнають суворого покарання. За результатами розслідування буде ухвалено відповідні рішення», — йдеться у заяві 190 навчального центру Житомирського району.

Пізніше було оприлюднино звук з того відео. Претензії офіцера стосувалися не алкоголю, а того, що його не попередили про перевірку полковника. Мовляв, він міг пити пиво, коли до нього зайшов старший за званням.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В полиции Винничины открыли дорогостоящий центр для мониторинга ситуации и принятия решений по конфликтам в районах: фото, видео

04.06.2017 - 14:52
Руководство винницкой полиции 2 июня презентовало журналистам помещения, оборудованные под прообраз современного командного пункта. Их назвали Ситуационным центром. В случае возникновения неких неординарных событий там соберут начальство для координации действий ...

Появилось видео Саакашвили с Трампом

11.11.2016
Михаил Саакашвили, который начал в ...

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна ...