Обстріли РФ призвели до зупинки одного з блоків Хмельницької АЕС

Дві з трьох діючих українських АЕС — Рівненська та Південноукраїнська — знизили виробництво електроенергії в якості запобіжного заходу через обстріли. Нестабільність в електромережі, спричинена обстрілами, також призвела до зупинки одного з енергоблоків Хмельницької АЕС.

Про це йдеться у заяві МАГАТЕ.

«Сьогодні український регулятор також поінформував МАГАТЕ, що дві з трьох діючих українських атомних електростанцій (АЕС) — Рівненська та Південноукраїнська — знизили виробництво електроенергії в якості запобіжного заходу через поновлення обстрілів енергетичної інфраструктури країни.

Нестабільність в електромережі, спричинена обстрілами, також призвела до зупинки одного з енергоблоків Хмельницької АЕС. Ці події були підтверджені місіями підтримки та допомоги МАГАТЕ, які перебувають на станції, і які також підтвердили, що всі системи ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС працюють належним чином», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, масштаб пошкоджень унаслідок атаки РФ по енергоінфраструктурі України 10 лютого значний: росіяни змогли пошкодити декілька теплових та гідроелектростанцій. 

Під час атаки РФ 10 лютого основною ціллю Росії знову були електростанції та об’єкти високовольної мережі. Найбільш складна ситуація наразі на Харківщині — зараз там тривають аварійні відключення. 

Під час чергової масованої ракетної атаки на українську інфраструктуру в п’ятницю, 10 лютого, ворог поцілив в енергетичні об’єкти в шістьох областях.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Индии шквальный ветер обрушил минареты мавзолея Тадж-Махал: видео

13.04.2018 - 12:40
Пожалуй, большинство людей ни разу не бывавших в Индии, ассоциируют страну среди прочего с Тадж-Махалом. Знаменитая гробница периода царства Великих моголов является визиткой и самым посещаемым объектом Южной Азии. И ...