Оборона ЗСУ провалилися на Новопавлівському напрямку
Схоже, справжній провал в обороні Збройних сил України стався в районі села Січневе (Январське) на Новопавлівському напрямку Великомихайлівської сільської громади Синельниківського району Дніпропетровської області.
Принаймні вже четверту добу поспіль російські окупанти досить швидко просуваються на цій ділянці фронту, що регулярно в щоденних оновленнях своєї карти фіксує авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState».
При чому з кожним днем агресор просувається дедалі швидшими темпами. Саме Січневе, а також сусідні більш західні Хороше та Вороне вже майже повністю окуповані. Також ворог прорвався в ще більш західні Тернове, Соснівку та Новоселівку.
Дивись скриншот карти «DeepState» за підсумками шостого вересня. На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачені ділянки, на яких за вчора змогли закріпитися інтервенти. Пропорційно в наш бік змістилася сіра зона активних боїв.

Подпишитесь на новости
























