NYT дізналися деталі визволення Зміїного і знищення крейсеру «Москва»

Українські військові виявляють винахідливість у використанні наявної зброї. Про це у суботу, 26 листопада, повідомляє New York Times, розповідаючи цікавий епізод звільнення острова Зміїний, коли ЗСУ відбуксирували на баржі САУ CAESAR, щоб зменшити відстань.

Зазначається, що від суші до острова, де знаходилися окупанти, близько 50 км, тоді як дальність CAESAR лише 40 км.

«Для обстрілу російських позицій на Зміїному українці поставили CAESAR з дальністю дії 40 кілометрів на баржі і відбуксували їх на 10 кілометрів, щоб уразити острів, що знаходився за 50 кілометрів, що здивувало французів», — йдеться у матеріалі видання.

New York Times також зазначає, що серед військових НАТО українську армію іноді називають «Армією МакГайвера» — на честь героя старого телесеріалу, який був вкрай винахідливим та імпровізував з усім, що траплялося під руку.

Україна також потопила крейсер «Москва», флагман російського Чорноморського флоту, власними адаптованими ракетами, і створила безпілотники, які можуть атакувати кораблі в морі».

Нагадаємо, острів Зміїний у Чорному морі окупували російські війська з першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну. 30 червня 2022 року його звільнили, а росіяни назвали свій відхід «жестом доброї волі». Пізніше повідомлялося, що на острові встановили український прапор і наводять лад після тривалого «господарювання» росіян.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Первый успех бойцов АТО в статусе Объединенных сил: видео

22.02.2018 - 21:27
Возле оккупированного Докучаевска террористы частенько не только ведут обстрелы позиций ВСУ, но и прибегают к провокациям в виде самообстрелов города. Поэтому вражескую БМП на подступам к нашим позициям бойцы ВСУ ...

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017
География акций против банков с ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017
Сегодня во время рассмотрения комитетом ...