Новим головою НАЗК обрано Віктора Павлущика

Переможцем конкурсу на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції став Віктор Павлущик, поаідомили в НАЗК.

«Конкурсна комісія з відбору на посаду голови НАЗК сьогодні оголосила переможцем конкурсу Віктора Павлущика. За його кандидатуру проголосували всі шість членів комісії. Очікуємо на відповідне рішення уряду. Наразі Віктор Павлущик старший детектив – керівник відділу детективів Національного антикорупційного бюро України», — говориться в повідомленні агентства.

Як зазначили в НАЗК, конкурсна комісія визначила, що Павлущик має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання посадових обов’язків голови НАЗК, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності.

Нагадаємо, що Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло ірландсько-американську компанію Weatherford International до списку міжнародних спонсорів війни за співпрацю з Росією. Компанія продовжує працювати в РФ, платити там податки та забезпечувати технологічні можливості країни-агресора у нафтовій галузі. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015 - 19:05
Излюбленная еда украинцев – вареники. Чем бы их не наполнили – они всегда вкусные. Предлагаем три способа лепки этого замечательного блюда, для того, чтобы они были еще и красивыми, как ...

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017
Активист из Одессы Сергей Стерненко, ...

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, ...