Нові російські снаряди розірвали гармати окупантів

Раніше повідомлялося, що у російських окупантів в Херсонській області відірвало стволи мінімум двох 122-міліметрових гаубиць «Д-30» внаслідок розривів снарядів в них. Тоді Телеграм-канал «russia no context» вказав, що загарбники звинувачують у цьому боєприпаси з Північної Кореї.

І ось «russia no context», який традиційно оперує відео та фотоматеріалами, знятими інтервентами, показав світлини ще однієї гармати «Д-30» з відірваним стволом. Але цього разу він вказав, що причиною «аварії» стали російські новенькі снаряди з серії ОФ99-1.

При цьому джерело вказує, що ворожі артилеристи заперечують пояснення проблеми зносом гармат. Зокрема вони демонструють фотографії браку – якісь тріщини на капсулях снарядів.

Залишається незрозумілим, чи залишаються в силі «обвинувачення» і північнокорейських снарядів, чи можливо на них грішили даремно.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Донбассе одним выстрелом уничтожена передовая позиция террористов, видео

04.03.2018 - 17:05
Пресс-центр АТО заявил, что ВСУ готовы к соблюдению режима полной тишины на Донбассе, начиная с 5 марта. При этом со стороны террористов ожидаются провокации с традиционными обстрелами украинских позиций и ...

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017
В Португалии, которая в этом ...