НКРЕКП оштрафувала АТ «Вінницяобленерго» за недотримання графіків відключень

Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комуслуг (НКРЕКП), оштрафувала три обленерго за недотримання графіків відключень електропостачання споживачів. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

На 85 тис. грн оштрафовано АТ Вінницяобленерго, АТ Чернівціобленерго та ПрАТ Волиньобленерго. Перевірки охоплювали діяльність компаній упродовж листопада – грудня 2022 року.

«За результатами перевірок встановлено, що зазначені підприємства допустили порушення вимог ЗУ «Про ринок електричної енергії», Кодексу систем розподілу та не дотримувалися Ліцензійних умов щодо розподілу електричної енергії в частині порушення графіків відключень електропостачання споживачів. Зокрема, зазначені ЗРР розподіляли участь споживачів у заходах з розвантаження енергосистеми (графіків відключення) нерівномірно, без дотримання принципу соціальної справедливості. Крім того, вони неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема через власні веб-сайти», — йдеться у заяві Комісії.

НКРЕКП зобов’язала компанії надалі дотримуватися справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання.

«Крім того, за недотримання принципу недискримінаційності під час застосування розвантажувальних відключень споживачів електричної енергії передбачено персональну відповідальність керівників ОСР відповідно до положень ЗУ «Про Національну комісію, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» і Кодексу України про адміністративні правопорушення. доступної потужності в енергосистемі та з урахуванням необхідності забезпечення для всіх споживачів рівного доступу до електропостачання НКРЕКП ухвалила рішення про накладення на керівників згаданих ліцензіатів адміністративного стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 14 січня в Вінницькій області російська ракета влучила в об’єкт критичної інфраструктури. 

У зв’язку з надзвичайним станом в Ладижинській громаді, відсутності теплопостачання міська рада звертається до містян з проханням мінімізувати використання електричними обігрівачами, потужними приладами енергоспоживання. Також не зливати воду з батарей.

В зв’язку із ракетними обстрілами росіян по об‘єктам енергетики України відбулись зміни в балансі генерації і споживання. Тому НЕК «Укренерго» доведено додаткове обмеження граничного рівня споживання потужності для Вінницької області.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Алла Пугачева и Максим Галкин обвенчались: видео

18.11.2017 - 12:58
Российский комик и телеведущий Максим Галкин опубликовал у себя в Instagram видео венчания с Аллой Пугачевой, написав, что в их семье произошло «радостное событие». Таинство состоялось в присутствии детей пары ...

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando ...