Німецькі міністерки вирішили одружитися одна з одною

Міністерка юстиції у федеральній землі Саксонія, ФРН, Катя Майєр та міністерка з питань рівноправності у Північному Рейні Німеччини — Вестфалії Жозефіна Пауль вирішили одружитися одна з одною. Про це пише DW.

Жінки вже кілька років разом і зараз оголосили, що вирішили побратися. Вони стануть першою такою парою у німецькій політиці. Весілля має відбутися у вересні 2024 року.

«Кожен вирішує сам, наскільки відкрито він готовий говорити про своє особисте життя, але це не повинно залежати від того, чи живе людина у гетеро- чи гомосексуальному партнерстві», — сказала Катя Майєр.

Вона впевнена: відкритість політиків може стати прикладом і для інших робити свої ідентичності видимими.

До слова, одностатеві шлюби дозволили у Німеччині у 2017 році. З того часу в країні їх уклали понад 65 тисяч пар. Тобто біля 10 тисяч за рік. Не так вже й багато, тим паче з урахуванням того, що сюди входять ті, хто десятиріччями чекав на таку можливість.

Нагадаємо, парламент Греції схвалив 15 лютого законопроєкт, що дозволяє одностатеві шлюби. Греція стала однією з перших православних країн, які дозволили такі союзи.

Члени правоцентристської партії Нова демократія прем’єр-міністра Кіріакоса Міцотакіса були проти законопроєкту, однак віг отримав достатню підтримку з боку лівої опозиції. Документ надає одностатевим парам право одружуватися та всиновлювати дітей і є результатом десятилітніх кампаній ЛГБТ-спільноти за шлюбну рівність у соціально консервативній країні.

Греція стала 16-ою країною ЄС, в законодавстві якої присутня така можливість.

«Це історичний момент. Це день радості», — сказала агентству голова групи одностатевих батьків Rainbow Families Стелла Белія.

Предстоятель Елладської православної церкви архієпископ Ієронім прокоментував ситуацію як «нову реальність, яка прагне лише підірвати народну згуртованість».  


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016 - 21:35
По пассажирскому терминалу международного аэропорта Казани, столицы Татарстана (РФ), на «ВАЗ-2115» катался 40-летний частный детектив, ранее работавший в правоохранительных органах республики. На большой скорости он пробил стеклянную стену терминала, проехал ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

26.01.2019
Пожилой кавказец приходит в магазин ...