Німеччина веде переговори з Індією про боєприпаси для України

Німеччина нині веде конфіденційні переговори з Індією про закупівлю через посередників снарядів для України. Про це заявило німецьке видання Der Spiegel. На жаль, західні ЗМІ подібну інформацію поширюють, що створює ризик для укладання угод… Але маємо те, що маємо.

Так ось, Der Spiegel додає, що в Індії зберігаються сотні тисяч артилерійських снарядів. Перемови проводяться таємно, бо Індія намагається підтримувати дружні відносини з Москвою.

Видання припускає, що подібні угоди на користь України можливі, зокрема, з арабськими країнами. Окремі з них мають великі запаси боєприпасів. Опитані журналістами експерти вважають, що можливості випуску боєприпасів є на Балканах та в деяких країнах Африки.

Німеччина та Індія не коментували інформацію про ймовірні переговори.

Тим часом голова МЗС України Дмитро Кулеба на тлі нестачі боєприпасів запропонував заборонити експорт боєприпасів з країн Європи всюди, крім України. Про це він заявив в інтерв’ю RedaktionsNetzwerk Deutschland.

«Всі контракти на експорт боєприпасів, вироблених в Європі, в треті країни повинні бути припинені, і всі такі боєприпаси повинні бути відправлені в Україну. Кожен патрон, вироблений в Європі, повинен служити меті захисту Європи», — наголосив український урядовець.

Він також додав, що дефіцит боєприпасів виник через запізніле нарощування виробництва в ЄС.

«Я скаржуся на брак боєприпасів на кожній зустрічі з нашими партнерами. Вони всі знають про це і зробили помилки, які визнають. Вони пізно вирішили нарощувати власне виробництво, укладати довгострокові контракти і запускати нові виробничі лінії. На жаль… ми розплачуємося за ці помилки», — зазначив посадовець.

За його словами, нині докладаються всі зусилля, щоб боєприпаси закуповувалися європейськими державами в третіх країнах і надавалися Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Группа KAZKA представила песню на Евровидение: видео

01.02.2019 - 11:29
Популярная украинская группа KAZKA, которая поборется в нацотборе за право выступить на Евровидении в Израиле уже подготовила конкурсную песню. В сопроводиловке к видео, которое выложено на канале группы в Ютуб, ...

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017
Как мы уже сообщали Михаил ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...