Німеччина планує вислати 30 російських дипломатів

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок планує вислати із ФРН понад 30 російських дипломатів, акредитованих у Берліні. Про це пише німецьке видання Focus.

Повідомляється, що ці посли використовують свій дипломатичний імунітет для незаконного вербування німецьких інформаторів із політичної, ділової, наукової та військової сфер для проведення агентурних, диверсійних та дезінформаційних операцій.

«Московські спецслужби, розташовані в посольстві в Берліні, а також у кількох консульствах, сьогодні, очевидно, укомплектовані сильніше, ніж за холодної війни, і налічують близько 160 офіцерів», — йдеться у публікації.

При таких розкладах напевно є сенс висилати більше, ніж 30 «дипломатів»…

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що міністерство закордонних справ Естонії вишле з країни співробітника посольства РФ за активну участь у підриві безпеки та конституційного устрою Естонії.

«Цей дипломат брав безпосередню та активну участь у підриві безпеки та конституційного ладу Естонії, поширенні пропаганди, яка виправдовує військові дії Росії та займався розколом суспільства Естонії», — наголосили в МЗС країни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...

Подрались нардепы от «Батькивщины» и БПП, видео

15.03.2018
В студии 5-го телеканала вспыхнул ...