Німеччина планує вислати 30 російських дипломатів

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок планує вислати із ФРН понад 30 російських дипломатів, акредитованих у Берліні. Про це пише німецьке видання Focus.

Повідомляється, що ці посли використовують свій дипломатичний імунітет для незаконного вербування німецьких інформаторів із політичної, ділової, наукової та військової сфер для проведення агентурних, диверсійних та дезінформаційних операцій.

«Московські спецслужби, розташовані в посольстві в Берліні, а також у кількох консульствах, сьогодні, очевидно, укомплектовані сильніше, ніж за холодної війни, і налічують близько 160 офіцерів», — йдеться у публікації.

При таких розкладах напевно є сенс висилати більше, ніж 30 «дипломатів»…

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що міністерство закордонних справ Естонії вишле з країни співробітника посольства РФ за активну участь у підриві безпеки та конституційного устрою Естонії.

«Цей дипломат брав безпосередню та активну участь у підриві безпеки та конституційного ладу Естонії, поширенні пропаганди, яка виправдовує військові дії Росії та займався розколом суспільства Естонії», — наголосили в МЗС країни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016 - 23:45
Американские подразделения Сил специальных операций (ССО) существенно расширят поле своей деятельности. Газета The Washington Post сообщила о том, что Администрация президента США Барака Обамы дала больше полномочий Совместному командованию специальных операций ...

ВСУ ликвидировали под Донецком вражеского снайпера: видео

15.02.2019
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017
Похоже, даже священнослужители не знают, ...