Німеччина передала Україні всюдиходи Bandvagn 206

Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги, до якого вперше увійшли вісім гусеничних всюдиходів Bandvagn 206 (BV206). Про це повідомляється на сайті уряду ФРН у середу, 7 червня.

Загалом Німеччина має намір поставити Україні 64 гусеничні всюдиходи Bandvagn 206 (BV206). Також до пакета допомоги увійшли 2000 боєприпасів до зенітних самохідних установок Gepard.

Крім того, ФРН передала для ЗСУ 14 розвідувальних дронів VECTOR, 16 прикордонних машин, три антидронові системи, дві вантажівки 8×6 HX81, два причепи і 11 тисяч сухпайків.

Гусеничні всюдиходи BV206 розроблені шведською компанією Haegglinds. ЗСУ вже використовують цю техніку, партнери передавали її і раніше, хоча офіційно про це не повідомлялося, інформує Мілітарний.

Паралельно німецька компанія Rheinmetall готує нову партію бойових машин піхоти Marder для України. Про це сьогодні повідомляє місцеве медіа RND. Мова про 20 БМП.

Влада Німеччини також розмірковує над можливими поставками винищувачів для України і може переглянути свою позицію, яка раніше унеможливлювала надання такої військової допомоги. Про це сказав міністр оборони ФРН Борис Пісторіус в інтерв’ю DW, оприлюдненому у понеділок, 5 червня.

«Зараз ми перебуваємо у фазі переосмислення і перевіряємо, що можливо і що ми хочемо і можемо зробити. І думаю, ми визначимося протягом найближчих двох тижнів», – заявив він.

За словами міністра, Німеччина має переосмислити свою політику останніх десятиліть: «Німецьке суспільство, німецька політика дійсно змінили думку. Якби мені два роки тому хтось сказав, що Німеччина поставить важкі озброєння на 3-5 млрд, я не повірив би».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице спецназ задержал вооруженного рецидивиста, промышлявшего в двух областях: видео

05.09.2017 - 19:15
Сотрудники полиции Винницкой и Хмельницкой областей разыскали 48-летнего мужчину, подозреваемого в серии преступлений разного характера. Задерживали его в доме на окраине Винницы вместе со спецназом. Как оказалось, большую часть своих ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...