Ніккі Гейлі заявила, що Трамп несповна розуму

Ніккі Гейлі (Хейлі), яка змагається з Дональдом Трампом за республіканську номінацію на виборах президента США, вдалась до відвертої критики опонента, заперечуючи наміри завершити свою кампанію. Вона назвала Трампа небезпечним і катастрофою.

Про це повідомляє NBC News.

У виступі в Клемсонському університеті, який вона свого часу закінчила, Гейлі наголосила, що не збирається виходити з президентських перегонів попри невтішні результати опитувань.

Та водночас вона перейшла до прямої критики Трампа, назвавши його «катастрофою» для Республіканської партії, «більш неврівноваженим і несповна розуму», ніж коли він брав участь у виборах уперше.

Гейлі водночас розкритикувала інших республіканців за те, що вони «занадто бояться сказати про це вголос»: «Звичайно, багато політиків, які зараз публічно підтримують Трампа, потій бояться його. Вони знають, якою катастрофою він був і буде для нашої партії».

«Що ж, я не боюся говорити незручну правду вголос. Я не відчуваю потреби вислужуватись перед ним. І я не боюся відплати Трампа. Я нічого від нього не шукаю», – наголосила Гейлі.

Нагадаємо, днями вона заявила, що в разі, коли Росія зможе захопити Україну, наступними жертвами її агресії стануть Польща і країни Балтії, що є членами НАТО.

«Це негайно втягує Америку у війну. Саме цього ми намагаємося уникнути. І саме тому цей пакет допомоги (Україні — ред.) такий важливий», — сказала вона.

Політик наголосила, що США повинні дати Україні все необхідне для відбиття агресії РФ.

«Україна не просить війська, вона просто просить техніку і боєприпаси для перемоги в цій війні. У них є велика бойова сила. Нам потрібно дати їм те, що їм потрібно, щоб вони могли перемогти, а ми змогли запобігти відправленню наших військових на війну», — заявила Гейлі.

52-річна Гейлі розпочала перегони за номінацію як аутсайдер. Наразі вона друга! У разі успіху вона стане першою жінкою та першою американкою азійського походження, що балотуватиметься від Республіканської партії. Раніше вона увійшла в історію як перша жінка-губернатор країни азійського походження та перша американка індійського походження, яка працювала в уряді. Ніккі — Колишня губернаторка штату Південна Кароліна та експосол США в ООН.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отчистить старый ковер

18.10.2016 - 22:33
Без химчистки и дорогого пылесоса! Ваш старый ковер «засияет» как новый! Вы затеяли генеральную уборку и столкнулись с проблемой не отмываемых пятен на ковровых покрытиях? Чтобы вы могли сэкономить на ...

В центре Винницы пьяный водитель въехал на остановку трамвая: видео

30.10.2017
Трагедия подобная харьковской могла произойти ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...