Нідерланди виділили Україні додаткові €4,4 млрд

На фоні невизначеності ситуації з фінансуванням військових потреб України в США дуже обнадійливі рішення приймаються в Європі. Німеччина і деякі інші країни останніми тижнями зробили заяви щодо додаткового постачання озброєння. Ось і влада Нідерландів виділила додаткові фінансові ресурси для потреб України.

Про це повідомила пресслужба уряду Нідерландів у понеділок, 15 квітня.

«На військову та гуманітарну підтримку України в період 2024-2026 років кабінет міністрів виділяє додатково 4,4 млрд євро», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, уряд Нідерландів виділив кошти для зміцнення власної оборони. З цією метою Міноборони країни отримуватиме додаткові 500 млн євро з 2028 року на посилення ППО і закупівлю боєприпасів.

Нагадаємо, 12 квітня Нідерланди виділила додатковий 1 млрд євро на військову допомогу Україні. Ще 400 млн євро буде спрямовано на відновлення нашої країни.

Перед цим восени минулого року уряд Нідерландів зарезервував понад 2 млрд євро на 2024 рік для України. Гроші переважно підуть на військову допомогу, повідомило Міноборони Нідерландів 17 листопада.

У відомстві зазначили, що ця сума покриє потреби України, які є, наприклад, у сфері боєприпасів та обслуговування вже поставлених бойових платформ і систем.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Слепой енот нанял двух телохранителей и платил за услуги едой: фото, видео

24.10.2017 - 19:01
Несколько лет назад к Эрин Моррис из Иллинойса по утрам стал приходить необычный гость — енот, к тому же совершенно слепой. Он быстро пристрастился к угощениям и вскоре появлялся уже ...

Рецепт маринования шашлыка из свинины

01.11.2015
Маринуем Шашлык из свинины. ...