Нідерланди анонсували передачу Patriot Україні

Другий день поспіль маємо шикарні новини щодо зміцнення української ППО.

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен 21 червня оголосила про передачу Україні ЗРК Patriot, пише NL Times.

Повідомляється, що Нідерланди разом зі ще однією країною змогли зібрати частини, які потім можуть сформувати цілісну систему Patriot.  Як зауважила очільниця нідерландського оборонного відомства, «всі шматочки пазла» були на столі. Інша країна, якщо побажає, сама про себе оголосить.

Нагадаємо, Румунія подарує Україні зенітну ракетну систему Patriot! Одну з чотирьох, що має у наявності. Про це вчора  повідомила адміністрація президента Румунії.

«Зважаючи на значне погіршення ситуації з безпекою в Україні внаслідок постійних і масованих атак Росії на цивільне населення та цивільну інфраструктуру, особливо енергетичну, і регіональних наслідків цієї ситуації, зокрема для безпеки Румунії, у тісній координації з союзниками, члени Ради вирішили передати в дар Україні систему Patriot», – йдеться в повідомленні.

При цьому вказано, що пожертвування буде зроблено за умови, що Румунія продовжить переговори з союзниками, особливо зі США, з метою отримання аналогічної або еквівалентної системи ППО.

Офіційно відомо, що Україна раніше отримала дві батареї Patriot від Німеччини, по одній від США і Нідерландів. Хоча Нідерланди обіцяли дві (чи надали другу, невідомо). В червні Німеччина має надати ще один Patriot. Також одну батарею обіцяють США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликованы цветные видео и фото с похорон Сталина, сделанные американским военным: видео

10.03.2017 - 11:54
Выдворенного когда-то из СССР из-за подозрения в шпионаже майора американской армии Мартина Манхофа в России теперь превращают чуть ли не в главного документалиста сталинской эпохи. Случайно найденные на северо-западе США его ...

Смертник взорвал себя на КПП в Грозном (видео)

09.05.2016
В Заводском районе города Грозный (Чечня, ...