Не взявши Бахмут, окупанти розпочали рух в напрямку Слов’янська

Значних чи критичних для нас просувань російських окупантів на Бахмутському напрямку за минулу добу вітчизняний воєнний аналітик та авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» не зафіксував.

Однак вони є. Дивись для порівняння карти за десяте й одинадцяте березня, на останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників.

Звертає на себе увагу ефектне з пропагандистської точки зору, але беззмістовне по суті просування по трасі Е-40 в бік Слов’янську, до якого ще двадцять кілометрів.

Разом з тим в цілому ситуація в Бахмуті вже тривалий час є стабільно критичною і небезпечною. Це випливає з самої мапи: гарнізон оточений з трьох сторін і суцільно прострілюється ворогом. А також зі зведення «DeepState» за десяте березня:

«Враховуючи оперативно-тактичне положення нашого гарнізону, оборона Бахмута є надзвичайно складною задачею для будь-якого командування в ХХІ столітті. Нашим силам вдається її виконувати, хоча ворог залучає значні сили для того, щоб завадити».

В свою чергу, у Міноборони Великої Британії повідомили, що за останні чотири дні сили групи Вагнера захопили більшу частину східної половини Бахмуту. Річка Бахмутка тепер проходить лінією фронту. Ми про це писали ще вчора… Фактично маємо підтвердження.

Зазначається, що ЗСУ утримують західну частину міста та зруйнували ключові мости через річку, що протікає з півночі на південь через смугу відкритого простору завширшки 200-800 м між будівлями.

Як заявили в британській розвідці, оскільки українські підрозділи можуть вести вогонь із укріплених будівель на заході, цей район перетворився на зону бойових дій, що, ймовірно, ускладнить силам Вагнера спроби продовжити наступ на захід.

Повідомляється, що українські сили та їх лінії постачання на заході залишаються вразливими для спроб Росії обійти захисників з півночі і півдня.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Смеющаяся лиса

06.11.2015 - 16:40
Лисе удалось добыть пернатую дичь. Радуясь, чернобурка смеется почти как человек. ...

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018
СМИ РФ заявляют, что звукооператор ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...