Названо нову найстарішу людину у світі

Уродженку США Марію Браньяс Мореру назвали найстарішою людиною у світі за версією Книги рекордів Гіннеса після смерті французької черниці сестри Андре на початку цього місяця у віці 118 років. Про це пише CNN.

Зазначається, що Морера народилася 4 березня 1907 року у Сан-Франциско. Це відбулося менш ніж через чотири роки після того, як брати Райта здійснили перший в історії політ літаком і за два роки до початку будівництва Титаніка.

Останні 22 роки вона провела в будинку для людей похилого віку в Каталонії. У 2020 році вона захворіла на коронавірус, але згодом видужала.

Незважаючи на те, що до її 116-річчя залишилися лічені тижні, Морера навіть використовує Twitter для спілкування зі своїми дописувачами, але з невеликою допомогою доньки.

У жінки троє дітей, 11 онуків та 13 правнуків.

При цьому питання, хто ж на планеті найстаріший чоловік і жінка, дуже суперечливий. Часто у різних джерелах значаться різні люди. Проблема в тому, що в Книзі рекордів Гіннеса можуть значитися тільки те, чий вік підтверджується документально, а з цим у багатьох народжених позаминулого віку і на початку минулого, природно, проблеми. Десь документи не збереглися, а десь таких і не робили.

Наприклад, 1 травня 2017-го року стало відомо про смерть найстарішої людини на планеті. Содімеджо, також відомий під ім’ям Мба Гхото (дідусь Гхото), помер у своєму селі в Центральній Яві. Йому було 146 років. Народився він 31 грудня 1870 року. При цьому в Індонезії офіційна реєстрація новонароджених розпочалася лише у 1900 році, і помилки з роком народження – не рідкість. Але, як заявила Бі-бі-сі місцева влада, документи дідуся Гхото були справжніми.

Унікальність Гото полягала в тому, що раніше навіть близько ніхто не доживав до такого віку. Так, 25 років тому у віці 122 роки померла француженка Жанна Кальмен. Вважалося, що довше за нього ніхто не жив.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018
Полиция поставила точку в деле ...

Видео спринтерского забега носорога набирает обороты в Сети

05.08.2017
Бегущего по автомобильной трассе носорога ...

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018
По улицам Чугуева Харьковской области ...