Наземні роботи ЗСУ звільнили від окупантів два села на Донбасі
Бійці 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» ЗСУ повністю звільнили від російських окупантів і взяли під повний контроль сусідні села Грузьке і Веселе Шахівської сільської громади Покровського району Донецької області.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомили пресслужби самого підрозділу та командування Сухопутних військ Збройних сил України, оприлюднивши відповідне відео. В коментарі, серед іншого, зазначено:
«У відбитті сіл була задіяна рота розвідки холодноярців, безпілотні системи різних типів та артилерія. Окрім того, використали ударні наземні роботизовані комплекти. Роботи, оснащені кулеметами, вели вогонь по скупченню противника, під’їжджаючи фактично упритул».
Цікаво, що авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState» ніколи не фіксував бодай часткової окупації Грузького, лише часткову окупацію Веселого. Швидше за все, він дещо прикрашав ситуацію.
Головне, що «DeepState» підтверджує просування ЗСУ в цьому районі (блакитний колір на мапі). Також було звільнене велике сусіднє село Золотий Колодязь, але на момент написання цих рядків невідомо, яким саме підрозділом Сил оборони.
Подпишитесь на новости
























