Навальний визнав, що Крим треба повернути Україні

Відчайдушний опонент Путіна і опозиційний політв’язень Олексій Навальний заявив, що Україна має повернутися до своїх міжнародно визнаних кордонів (1991 року). А також запропонував механізм компенсації Російською Федерацією збитків Україні, завданих путінською агресією.

Але широкого розголосу набула перша теза Навального, оскільки в 2014-му він фактично визнавав півострів російським: «Крим — це що, бутерброд з ковбасою, чи що? Його туди-сюди повертати?» А в 2016-му говорив про намір провести «нормальний» референдум в Криму, що фактично те саме.

Тоді Олексій був на волі і готувався до участі в виборах президента РФ, а тому був змушений підлаштовуватися під імперські настрої росіян. Важко судити напевне, чи вважає він себе у колонії претендентом на посаду президента, але тепер логіка Навального чесніша:

«Які кордони в України? Такі самі, як і в Росії, — міжнародно визнані, визначені в 1991 році… Тут нема чого обговорювати. Майже всі кордони у світі випадкові й викликають чиєсь невдоволення. Але воювати за їхню зміну в XXI столітті не можна. Інакше світ зануриться в хаос».

Цікаво також бачення Олексієм контрибуції РФ Україні: після виводу окупантів з України скасувати обмеження на поставки російських нафти й газу в Європу, а частину доходів з цього направляти на компенсацію. До речі, це безболісний варіант для росіян, якби вони відмовилися від рашистського угару.

Про це все йдеться в п’ятнадцяти принципах політичної платформи Навального, які оприлюднило незалежне (а тому опозиційне) видання «Медуза».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 12:55
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017
Харьковский священник Александр Каневский стал ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...