Наступ росіян на Харківщині: на що спромігся ворог

Російські окупанти продовжують повільно, але все-таки просуватися на двох локаціях у прикордонні Харківської області. Це констатував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його передостанньої (12:52 вчора) та актуальної (0:58 сьогодні) карт. Для наочності ми червоними стрілочками показали зсув сірої зони активних боїв в наш бік за пів доби.

Якщо вчора станом на обід ворог захопив села Плетенівка, Борисівка, Пильна, Стрілеча і половину Красного, то на початок одинадцятого травня агресор вже контролював Красне повністю, а також Гатище і Огірцеве (поначене червоним пунктиром).

Зауважимо, «DeepState» позначає втрачену територію саме сірою зоною. Тобто, він вважає, що ворог там ще не закріпився.

Американський Інститут вивчення війни в останньому зведенні про цю ділянку фронту написав наступне:

«Російські війська досягли тактично значних успіхів… Ймовірно, проводять початкову фазу наступальної операції на північ від Харкова, яка має обмежені оперативні цілі, але спрямована на досягнення стратегічного ефекту — відволікання української живої сили і техніки з інших критичних ділянок фронту на сході України».

Наші бійці з підрозділу «Гострі картузи», які воюють там, сьогодні пояснюють, що втрачені населені пункти були фактично приречені:

«️Росіяни зайняли декілька сіл, які знаходились майже на кордоні, і були стратегічно важкі для їх утримання. Нашу лінію оборони не було прорвано. Зараз бої значно менш активні, ніж були вчора. Ситуація повністю стабілізована».

Однак перевірити це можна буде тільки в динаміці, фіксуючи зміни на лінії фронту.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Новый рекорд просмотров видео в интернете — клип Адель (видео)

20.01.2016 - 12:15
Певица Адель побила мировой рекорд по количеству просмотров видеоклипов за единицу времени, заставив уступить лыжню прежнего рекордсмена Psy. Как стало известно, ее клип на песню Hello опубликованный  на YouTube 22 ...

Видео с сажающей цветы Кэти взорвало Интернет

01.03.2018
Интернет такая штука, что никогда ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...