Наслідки сьогоднішнього удару по Україні дронами «Шахед»

Сьогодні вночі російські окупанти здійснили до сімнадцяти пусків іранських дронів-камікадзе «Shahed-136/131» (перейменовані загарбниками в «Герані») по Україні зі східного узбережжя Азовського моря (Краснодарський край РФ).

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряного командування «Південь» знищено чотирнадцять баражаючих боєприпасів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомило командування Повітряних сил Збройних сил України.

В свою чергу, Оперативне командування Південь вказало, що всі сімнадцять «Шахедів» були запущені по його зоні відповідальності (якщо не помиляємося, це Херсонська, Миколаївська, Одеська, Вінницька і Кіровоградська області):

«В ході нічної атаки дронами-камікадзе по Одещині на одному з промислових підприємств спалахнула пожежа, яка була оперативно ліквідована. 14 із 17 «Shahed-131/136» були знищені силами протиповітряної оборони. Без людських втрат».

Відсоток збиття склав 82.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве удалось снять на видео дерзкое похищение молодой женщины

19.11.2017 - 00:55
В Киеве в субботу средь бела дня неизвестные затолкали в машину молодую женщину и скрылись в неизвестном направлении. Произошло это дерзкое похищение на проспекте Тычины. Люди на автомобиле «Хундай» явно поджидали ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ...