Наслідки сьогоднішнього удару по Україні дронами «Шахед»

Сьогодні вночі російські окупанти здійснили до сімнадцяти пусків іранських дронів-камікадзе «Shahed-136/131» (перейменовані загарбниками в «Герані») по Україні зі східного узбережжя Азовського моря (Краснодарський край РФ).

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряного командування «Південь» знищено чотирнадцять баражаючих боєприпасів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомило командування Повітряних сил Збройних сил України.

В свою чергу, Оперативне командування Південь вказало, що всі сімнадцять «Шахедів» були запущені по його зоні відповідальності (якщо не помиляємося, це Херсонська, Миколаївська, Одеська, Вінницька і Кіровоградська області):

«В ході нічної атаки дронами-камікадзе по Одещині на одному з промислових підприємств спалахнула пожежа, яка була оперативно ліквідована. 14 із 17 «Shahed-131/136» були знищені силами протиповітряної оборони. Без людських втрат».

Відсоток збиття склав 82.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Попытка объехать пробку по встречной закончилась неудачей (видео)

12.12.2015 - 12:20
Водитель Nissan Patrol посчитал, что он умнее всех, и решил объехать пробку по встречке. Путь назад оказался довольно унизительным. Такие водители, да еще на больших внедорожниках, всех раздражают. Они почему-то ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018
На северо-востоке итальянского острова Сицилия ...