Наслідки сьогоднішнього ракетного удару по Вінниччині

Вінниччина пережила 14 січня чергову ракетну атаку російсько-фашистських загарбників. Можна вже сказати про деякі підсумки.

Так, ворог бив по Вінниці і Ладижину. Це повідомив у своєму зверненні президент України.

«Росія завдала чергового масованого ракетного удару по українських містах. Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро, Вінниця, Ладижин, Бурштин, Хмельницький та інші міста були мішенями терористів», — сказав Володимир Зеленський..

В свою чергу, голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов заначив, що в області ворожа ракета влучила в об’єкт критичної інфраструктури. На щастя, жертв та поранених немає. 

А так як влучань у самій Вінниці не було, залишається Ладижин…

Вінницю ж вдалося захистити. Адже, за даними Борзова, в області Сили оборони знищили 5 крилатих ракет.

Тим часом, у зв’язку з надзвичайним станом в Ладижинській громаді, відсутності теплопостачання міська рада звертається до містян з проханням мінімізувати використання електричними обігрівачами, потужними приладами енергоспоживання. Також не зливати воду з батарей.

На фото влучання в одну з ТЕС, яке опублікував гендиректор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.

В зв’язку із ракетними обстрілами росіян по об‘єктам енергетики України відбулись зміни в балансі генерації і споживання. Тому НЕК «Укренерго» доведено додаткове обмеження граничного рівня споживання потужності для Вінницької області.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018 - 13:00
На северо-востоке итальянского острова Сицилия 24 августа произошло извержение Этны. Этот вулкан является самым высоким из действующих в Европе. Периодически он «дымит». Если учесть, что вблизи находится масса туристических мест, ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...