Наслідки сьогоднішнього ракетного удару по Україні

Над Києвом сьогодні було близько 20 різних російських ракет. І всі вони збиті підрозділами ППО. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

На жаль, уламки однієї з ракет спричинили загибель однієї людини і поранення ще двох.

Всі інфраструктурні об’єкти столиці працюють у штатному режимі. 

На відміну від Києва, в Київській області є влучання в енергетичний об’єкт.

Також в ОВА додали, що попередньо є інформація щодо пошкоджень об’єктів цивільної інфраструктури, приватних і багатоповерхових будинків, автівок жителів у деяких районах області. Переважно це вибиті вікна, ушкоджені дахи та фасад.

А ось в Одеській області є проблеми з електрикою — ворог влучив у два об’єкти енергетичної інфраструктури. Що стосується збитих ракет, то в області вдалося знищити три «Калібри».

Також були повідомлення від голові Вінницької ОВА Сергія Борзова про влучання ракет, без будь-якої конкретизації, окрім того, що постраждалих немає.

Нагадаємо, ракетному удару передувала атака дронами-камікадзе. Вночі російські окупанти запустили 24 «Шахеди», всі вони були збиті!


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео группы «Rammstein» с песней «Крылатые качели»

31.08.2016 - 23:04
Интернет с новой силой покоряет группа «Rammstein», которая в своем стиле исполнила известную песню «Крылатые качели». На Ютуб видео появилось 7-го апреля. Многим из нас, конечно, больше по душе исполнение, ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...