Наслідки сьогоднішнього ракетного удару по Україні

Над Києвом сьогодні було близько 20 різних російських ракет. І всі вони збиті підрозділами ППО. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

На жаль, уламки однієї з ракет спричинили загибель однієї людини і поранення ще двох.

Всі інфраструктурні об’єкти столиці працюють у штатному режимі. 

На відміну від Києва, в Київській області є влучання в енергетичний об’єкт.

Також в ОВА додали, що попередньо є інформація щодо пошкоджень об’єктів цивільної інфраструктури, приватних і багатоповерхових будинків, автівок жителів у деяких районах області. Переважно це вибиті вікна, ушкоджені дахи та фасад.

А ось в Одеській області є проблеми з електрикою — ворог влучив у два об’єкти енергетичної інфраструктури. Що стосується збитих ракет, то в області вдалося знищити три «Калібри».

Також були повідомлення від голові Вінницької ОВА Сергія Борзова про влучання ракет, без будь-якої конкретизації, окрім того, що постраждалих немає.

Нагадаємо, ракетному удару передувала атака дронами-камікадзе. Вночі російські окупанти запустили 24 «Шахеди», всі вони були збиті!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гола Тан Раинь, забитого почти с центра поля

08.08.2016 - 02:56
В Олимпиаде на футбольном турнире женских команд выступают 12 сборных. в воскресенье хозяйки Игр бразильянки разгромили сборную Швеции со счетом 5:1. В этой же группе Е команда ЮАР проиграла 0:2 соперницам ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...