Наслідки повітряної атаки: пошкоджено енергетичні об’єкти у двох областях

Минулої ночі російські загарбники випустили по вільній Україні з окупованого Криму дві крилаті ракети «Іскандер-К», балістичну «Іскандер-М» та сімнадцять ударних безпілотних літальних апаратів типу  «Shahed-131/136».

Як повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук, наша протиповітряна оборона збила чотирнадцять баражуючих боєприпасів (82%) на Миколаївщині та Одещині.

Це підтвердили Сили оборони півдня України, уточнивши, що на Миколаївщині збито дванадцять дронів-камікадзе, а на Одещині два.

У Миколаївській області ворог поцілив по об’єкту енергетики. Вогнеборці гасять пожежу, наслідки уточнюються, без людських жертв. Окрім того, уламки спричинили пожежу на рекреаційному об’єкті в прибережній смузі Очаківської громади, вона вже погашена.

Вже на світанку ворог атакував об’єкти критичної і транспортно-логістичної інфраструктури Одещини ракетами, у тому числі балістичними. Відомо про двох постраждалих працівників підприємства, пошкоджено енергетичний об’єкт, приватний будинок, кілька автівок. Цю ж інформацію підтвердила місцева влада.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

18 пикантных кадров, приоткрывающих занавес легендарного кабаре Crazy Horse: видео

22.11.2016 - 20:10
Crazy Horse — знаменитое парижское кабаре, основанное в 1951 году. Его отличительной чертой, изюминкой, стал принцип отбора танцовщиц. Они должны были обладать весьма жестким, ставшим позже характерно узнаваемым «фирменным» набором ...