Наслідки нічної повітряної атаки на Дніпропетровщину

Минулої ночі (одинадцятого вересня) російські окупанти зі східного берегу Азовського моря (Краснодарський край РФ) запустили по центрально-південному регіону України дванадцять іранських дронів-камікадзе “SHAHED-136/131”.

Всі вони і ще один безпілотний літальний апарат невстановленого типу були знищені у межах Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей ракетними підрозділами, винищувальною авіацією та мобільними вогневими групами.

Крім того, агресор випустив з літаків тактичної авіації «Су-34» і «Су-35» протирадіолокаційні ракети «Х-31П» та керовані авіаційні ракети «Х-59» по Дніпропетровщині: «Попередньо без втрат. Інформація уточнюється».

Про це вранці на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба командування Повітряних сил Збройних сил України.

В свою чергу, керівник військової адміністрації Кривого Рогу (Дніпропетровська область) Олександр Вілкул вказав, що в небі над містом і Криворізьким районом були збиті одинадцять БПЛА. Виходить, що в Запорізькій і Миколаївській області збили лише по одному.

Людських втрат немає. Але в Гречаноподівській громаді Криворізького району сталася пожежа, пошкоджені чотири приватних будинки і кілька господарчих споруд.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015 - 17:50
Ранее мы публиковали современную съемку Винницы с высоты птичьего полета. Сейчас же Иванчук Станислав выложил в сети видео города 1973 года. Возможно те, кто постарше, смогут увидеть и узнать знакомых ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...