Народний депутат від Вінниччини Іван Мельничук пропонує позбавити звань проросійських артистів

melnichukНародний депутат України з фракції БПП у Верховній Раді, (ВО №14, Вінницька область) Іван Мельничук зареєстрував проект закону про позбавлення проросійських та просепаратистських діячів культури України звання “Народний артист України”.

Автор законопроекту Іван Мельничук зазначив:

«Україна де-факто перебуває у стані військового конфлікту із країною-агресором – Російською Федерацією. Разом з тим, не всі громадяни адекватно можуть оцінювати ситуацію. Особливе обурення викликає поведінка низки представників української культури і шоу-бізнесу, зокрема тих, що мають звання “Народний артист України”, а отже, повинні розуміти свою відповідальність та залишатися вірними українському народу».

Проектом закону пропонується позбавити Ані Лорак, Таїсію Повалій, Йосипа Кобзона, Миколу Баскова звання “Народний артист України”, – розповів Мельничук. Він зазначив, що в статті 16 Закону України “Про державні нагороди” визначено, що позбавлення державних нагород може бути проведено президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду, у випадках, передбачених законом.

«Ми є свідками активної співпраці представників української «богеми» з країною-агресором, про що свідчать коментарі, після яких ці артисти негідні вважатися громадянами України, не говорячи про те, щоб мати звання «Народний артист України», – зазначив Іван Мельничук.

Народний депутат вважає, що в Україні склалася безпрецедентна ситуація, коли люди, які для багатьох українців були авторитетами, з екранів телевізорів, засобів масової інформації виступають з антиукраїнськими закликами.

«Такий стан справ потребує невідкладного реагування, а саме, якнайшвидшого позбавлення цих “псевдонародних” артистів звання “Народний артист України», – повідомив депутат.

melnichuk-1melnichuk-2

Джерело: presspoint


 
Обливки
Yandex

Загрузка...

trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Винницкая полиция раскрыла сеть мошенников-переселенцев, работавших по всей Украине: фото, видео

13.03.2017 - 16:49
После задержания в Виннице двух луганчан-переселенцев правоохранители раскрыли целую сеть аферистов, которая в разных регионах Украины под видом платы за «освобождение из полиции» собрала с доверчивых граждан свыше 2 млн. ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...