Нардеп розповів про підняття тарифів на елекроенергію

Після підняття тарифів на елекроенергію до 2,88 грн за кВт/год суми у платіжках в середньому зростуть на 150-200 гривень. Про це розповів член комітету парламенту з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк в ефірі телемарафону.

«Достатньо рішення Кабінету міністрів для того, щоб збільшити ціну на електроенергію для населення і прибрати поріг. Поріг прибирається, зі слів енергетиків і регулятора, для того, щоб упростити облік. Тому що, коли йде поріг до 150 кВт або вище, то можуть бути певні маніпуляції. І для того, щоб їх прибрати, прибирають поріг і роблять єдиний тариф для всього населення – 2,88 грн. В середньому зросте десь на 150-200 грн для середньостатистичного споживача», – сказав Нагорняк.

Нардеп зазначив, що ті, хто отримували субсидії, і надалі будуть їх отримувати і після підняття тарифів.

На сьогодні рішення про підняття тарифів для населення поки що немає. Що стосується заяви Нагорняка, то вважаємо її дратівливою, адже не можна в таких питаннях взагалі говорити про якесь середнє зростання. Люди в приватних будинках за місяць спалюють 500-900 Квт/год, навіть постійно бігаючи і виключаючи за дітьми світло. І вони не багаті, бо війна з 14 року, потім коронавірусна епідемія, помножена на повномасштабне вторгнення зробили колись середній клас реально бідним. 

При новому тарифі в місяць при використанні 500 кВТ треба додатково буде сплачувати 600 грн. При 900 кВт — 1080… В цілому в платіжках буде сума у 1440-2592 грн! При доході в 10-14 тисяч гривень на місяць віддати стільки за світло — це жесть!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016 - 06:00
На этом видео собачка пытается показать маленькой девочке, как правильно передвигаться по полу, если ты пока не научился ходить. Старания животного, на первый взгляд, выглядят смешными. Но только личным примером ...

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017
Даже удивительно, что кафе, магазины, ...

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...