Нардеп Костенко заявив про повне звільнення Миколаївщини

Військовослужбовці 131 окремого розвідувального батальйону Сухопутних військ ЗСУ святкують звільнення від армії РФ міста Снігурівки Миколаївської області.

Про це 10 листопада повідомив Роман Костенко — народний депутат та секретар парламентського комітету з питань національної оборони та розвідки, який з перших днів повномасштабного вторгнення бере участь в обороні Миколаївщини.

«Зараз перебуваю в місті Снігурівка: воно звільнено силами нашої оборони. Наразі відбувається зачистка міста. Наші хлопці беруть його під контроль. І це останнє місто, яке утримувалося противником у Миколаївській області. Тому ми можемо сказати, що Миколаївська область повністю звільнена, і зараз наші сили оборони продовжують звільняти міста та селища Херсонської області», — зазначив він.

Снігурівка — останнє місто, яке утримувалося противником у Миколаївській області, каже народний депутат. Ми не знаємо, чи правий Костенко на всі сто. Скоріш за все, так. Але окупованим було ще село Павлівка. Сьогодні теж стало відомо про його звільнення. До чи після Снігурівки, сказати важко. 

Нагадаємо, після звільнення острова Зміїний була повнітю очищена від загарбників Одеська область.

В Харківській області окупованими залишаються всього декілька сіл.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности покушения на Мосийчука: видео

25.10.2017 - 22:50
В Киеве возле здания,где располагается телеканал Эспресо вечером прогремел взрыв. В результате ранение получил выходивший с телеканала нардеп от Радикальной партии Игорь Мосийчук. По сообщению пресс-службы Мосийчука, взрыв был направленным ...

Украинские Грады провели успешные стрельбы с парома на Днепре: видео

22.06.2017
Минобороны Украины опубликовало кадры учений, ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...