Нападники на перехожих у Франківську пояснили свої дії

Треба віддати належне поліції Івано-Франківської області, яка виявила факт жахливого з точки зору моралі і громадської безпеки злочину, а головне оперативно встановила винних.

Мова про побиття невідомими перехожих у Франківську. Відео з таким випадком дуже обурило як місцевих жителів, так і викликало резонанс в країні.

І вже за лічені години правоохоронці встановили, що нападами займалися троє підлітків. Двох з них встановили, одного затримали. Більше того, виклали відео його пояснення і вибачення.

Юнак заявив, що ні він, ні його знайомі, які разом з ним нападали на перехожих, не належать до жодних молодіжних рухів чи організацій.

«Ніякого відношення до політичних партій, релігійних чи громадських рухів, я та мої знайомі, які зображені на відео, не маємо. Ми зі знайомими вирішили просто, так би мовити, «хайпанути» в Мережі. Ми не хотіли завдати ніякої шкоди людям і всі удари наші були в більшості імітовані», — сказав затриманий. 

У поліції додали, що батько підозрюваного в хуліганстві — чинний військовий ЗСУ, доброволець.
Також поліцейські встановлюють місце знаходження другого фігуранта та особу третього. Одна з потерпілих уже підтвердила в поліції факти викладені на відео. Особи інших потерпілих встановлюються.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017 - 14:46
По предварительным данным, пострадали семь человек, а один погиб в результате взрыва природного газа в жилой многоэтажке российского Волгограда. Это второй подобный инцидент в городе-миллионнике за последние полтора года. Часть ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...

Бабушку в бикини арестовали за ДТП

19.07.2015
Патрицию Эбель из Неаполя (штат ...