Найбільший банк Туреччини перестав відкривати рахунки росіянам

Турецький банк DenizBank, який є однією із найбільших кредитних організацій у країні, з початку 2024 року практично перестав відкривати рахунки громадянам Росії.

Про це пише російське РБК із посиланням на двох посередників, які допомагають росіянам отримувати карти в банках Туреччини.

«З десяти заявок на відкриття рахунку схвалення отримує лише одна. Рахунок неможливо відкрити навіть із наявністю посвідки на постійне проживання чи прописки в Туреччині», — описав ситуацію один із посередників. Він додав, що зараз DenizBank робить винятки лише клієнтам із великим депозитом від $100 тис. і вище.

Проблему підтвердив партнер Lenar Wealth Management Ленар Рахманов, який працює в Стамбулі. За його словами, на можливість відкриття рахунку росіянину впливає «калібр клієнта» та особисті домовленості з конкретним відділенням банку.

Як відомо, наприкінці минулого року президент США Джо Байден підписав указ, який передбачає введення обмежень проти іноземних банків за допомогу російським фізичним та юридичним особам в обході санкцій та за сприяння у постачанні для російського ОПК. Після цього ряд іноземних кредитних організацій посилив умови обслуговування росіян, також у громадян РФ почалися труднощі з проведенням платежів та переказів.

Раніше Мінфін США наклав санкції майже на 60 осіб із інших країн, які дозволяють РФ купувати технології та обладнання з-за кордону. Серед них були також громадяни Туреччини.

Також повідомлялося, що великі банки Китаю відмовляються від фінансування транзакцій, пов’язаних із Росією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активистка Femen Анжелина Диаш разделась и взобралась на постамент Ленина: видео

23.08.2017 - 14:18
Движение Femen решило снова удивить украинцев. В центре Киева, на постаменте, где до 2014 года стоял Ленин, встала обнаженная активистка. С факелом в руках она постаралась изобразить перформанс «шоколадная независимость». ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...

Видео с сажающей цветы Кэти взорвало Интернет

01.03.2018
Интернет такая штука, что никогда ...