Найбільша у світі золотодобувна компанія Newmont купує конкурента Newcrest

Рада директорів австралійської золотодубвної компанії Newmont одноголосно погодилася на пропозицію про поглинання за 29 мільярдів австралійських доларів (19 мільярдів доларів США) від свого американського конкурента Newmont. Тобто компанія зі США купить австралійську компанію. Про це повідомляє Financial Times.

Newmont тепер зможе придбати Newcrest, яку вона заснувала в 1960-х роках, а потім відокремила в результаті злиття з BHP, запропонувавши 0,4 акції за кожну акцію австралійської компанії.

Ця угода посилить діяльність компанії Newmont, що базується в Денвері, в Австралії, Канаді та Папуа-Новій Гвінеї, зазначає видання.

Newmont вперше звернулася до Newcrest у лютому цього року з пропозицією придбати всі акції, але отримала відмову. У квітні вона підвищила свою пропозицію до 29,4 млрд австралійських доларів.

Генеральний директор компанії Newmont, акції якої котируються на біржі США, австралієць Том Палмер заявив, що поглинання представляє «виняткову цінність» для акціонерів.

«Це створює провідний в галузі портфель з багаторічним досвідом виробництва золота і міді в найбільш сприятливих гірничодобувних юрисдикціях світу», — вважає він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017 - 21:01
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже (видео)

06.09.2015
Британские зеваки засняли на пляже ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...