Над Києвом збили російський БПЛА

Під час останньої повітряної тривоги у Києві, що була оголошена о восьмій вечора і діяла 33 хвилини, українські захисники неба збили ворожий безпілотник.

Про успішну роботу військових повідомив очільник КМВА Сергій Попко. При цьому тип збитого БПЛА не вказано. Не обов’язково це «Шахед», адже їх російські окупанти, як правило, запускають групами.

«Під час останньої повітряної тривоги над Києвом був зафіксований безпілотний літальний апарат. Силами і засобами протиповітряної оборони об’єкт був збитий. Інформація щодо потерпілих чи руйнувань житлового фонду або інфраструктури відсутня. Інформація уточнюється.», — Сергій Попко, начальник КМВА.

Через деякий час в адміністраціі уточнили, що внаслідок падіння уламків збитого БПЛА у Соломянському районі столиці в нежитловому приміщенні виникла пожежа. Представники ДСНС працюють на місці. Наслідки уточнюються. 

Іранськими дронами, нагадаємо, росіяни атакували Україну сьогодні вранці. Було запущено 24 «Шахеди», 18 з яких вдалося збити. У Київській області збили усі…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине рыбак превратил старый «Запорожец» в амфибию: видео

10.09.2017 - 14:47
Житель Винницкой области Петр Кищенко из доставшегося по наследству раритетного ЗАЗ-368М сделал универсальное транспортное средство, которое передвигается как по суше, так и по воде. Мужчина отправляется на нем на дачу ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...