Начальник ТЦК Рівного цілувався на роботі з кількома колегами

Непогано влаштувався… Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив в серйозну халепу. У мережі з’явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами.

Пресслужба Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомила, що у місті проводять службову перевірку начальника ТЦК через опубліковане у мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами.

Кадри отримали за допомогою таємного відеоспостереження. Вперше відео опублікував на своєму Telegram-каналі проросійський блогер Анатолій Шарій, заявивши, що на відео — полковник Олександр Ярмошевич.

На кадрах чоловік у військовій формі цілується з кількома жінками в різний час. Події відбуваються, імовірно, на робочому місці військового.

Згодом Шарій поширив іще одне відео, на якому начальник ТЦК нібито говорить телефоном із жінкою, обговорюючи оприлюднення кадрів із поцілунками.

Нагадаємо, у Сухопутних силах заявили, що вже почали службову перевірку, за результатами якої нададуть належну оцінку як змісту змонтованого відео, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні. Ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів.

Звісно, треба розбиратися, яким чином і хто встановив пристрій для запису, бо це навряд чи з дозволу суду, а значить, не законно. Але й кадри з поцілунками під час роботи — явно не характеризують офіцера з найкращого боку.

До речі, не можна виключати, що любов зайшла значно далі поцілунків і це теж знято на відео, просто поки ще не оприлюднено…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешное видео о том, как кот насильно укладывал ребенка спать (видео)

17.06.2015 - 20:38
Известно, что лучшими няньками среди животных считаются собаки. Но как оказалось — и коты не отстают. Ребенок разыгрался и вел себя весьма активно. Киса же решила, что пора дитяти ложиться, ...

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный ...