Нацгвардійці знищили штурмову групу ПВК «Вагнера»

Артилеристи штурмової бригади Національної гвардії України «Червона Калина» спільно з колегами зі Збройних сил України знищили штурмову групу російської приватної військової компанії Вагнера (більше десятка найманців) на Бахмутському напрямку.

Про це повідомив «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого вчасно помітили ворога і відкоригували класичний артилерійський обстріл.

Перший же вибух стався посеред колони, після чого вцілілі інтервенти розбіглися і залягли, однак поруч з ними розірвалися ще кілька снарядів.

Тим часом, речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні, серед іншого, аргументовано пояснив причини снарядного голоду окупантів, на який постійно нарікає ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин:

«ЗС РФ вже майже використали весь запас артилерійських боєприпасів, розміщених на складах центральної частини Росії. Наразі спостерігається переміщення на територію тимчасово окупованої частини України боєприпасів вже зі складів розміщених в інших регіонах Росії. Це суттєво збільшує терміни доставки.

Також спостерігається незадовільний стан і якість нових партій боєприпасів у зв’язку з неналежним зберіганням та порушенням правил та норм обслуговування. Майже 50% з них мають видимі ознаки пошкодження іржею.

В умовах інтенсивного ведення бойових дій і наявного незадовільного стану боєприпасів слід очікувати їх дефіцит в артилерійських підрозділах армії РФ протягом найближчих 2-3 місяців».

Не зовсім зрозуміло, що буде потім, але для початку треба пережити цих 2-3 місяці.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Оружейные новинки 2017 года были представлены в США на выставке SHOT SHOW: фото, видео

22.01.2017 - 17:09
В американском Лас-Вегасе прошла крупнейшая оружейная выставка SHOT SHOW 2017. Основная специализация мероприятия это – спортивное и охотничье оружие и снаряжение, а также средства самозащиты, в основном летального действия. Около ...

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017
Очередной день противостояния коммунальных служб ...

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...