Нацгвардійці відкинули окупантів на Харківщині

Бійці шостого батальйону бригади швидкого реагування «Рубіж» Національної гвардії України у прикордонні на півночі Харківської області (район Вовчанська) відбили у російських окупантів передові позиції в одній з лісосмуг.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах наших захисників:

«Бої на Харківщині гарячіші за найспекотніше літо. У посадках не вщухає гул кулеметних черг. Небо всіяне ворожими дронами. Та поки ми тримаємо в руках свою зброю – не відступимо! На Харківському напрямку воїнам бригади «Рубіж» вдається відтісняти ворога з позицій».

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в останньому на момент написання цих рядків зведенні (за перші 22 години минулої доби) про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Харківському напрямку російські окупанти одинадцять разів силкувалися штурмувати оборонні рубежі в районі Глибокого, Липців і Вовчанська. Тривають чотири бойові зіткнення. Ситуація під контролем наших військ».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016 - 01:21
Во дает. Пропаганда Кремля разъела еще одного артиста… Певица Земфира на концетре в Вильнюсе прямо со сцены неадекватно отреагировала на людей, которые в зале держали в руках флаги Украины. Дама заявила, что ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...