На Запоріжжі знищено штаб російських окупантів

Представники місцевого руху опору провели успішну диверсію в місті Мелітополь Запорізької області, знищивши одинадцятого листопада щонайменше трьох офіцерів росгвардії, які зібралися у «віджатому» загарбниками приміщенні «Нової пошти» на вулиці Дмитра Донцова (Судоплатова).

Про це сьогодні о 14:23 на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, вказавши, що загарбники зібралися там на нараду.

На ній були також присутні офіцери ФСБ РФ, але їх в перелік потерпілих ГУР МОУ поки що не включило: «Інформація про інші втрати ворога уточнюється».

Яким саме чином скоєно диверсію, не пояснюється. А фразу — «Після удару у Мелітополі розпочався переполох» — можна трактувати і як «бавовну» (приліт високоточних снарядів чи ракет). Тоді роль підпільщиків полягає у розвідці та коригуванні удару.

Диверсії не запобігло те, що за годину до наради загарбники перекрили автомобільний рух на прилеглому відрізку дороги. Також відомо, що через певний час інтервенти потягли через окуповане місто до свого відділку спалений біля штабу автомобіль.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020 - 13:11
У селения Аль-Талиль в провинции Аккар, расположенной на севере Ливана, ночью упал метеорит. Когда огромное небесное тело «неслось» по небу, его увидели местные жители. Они и опубликовали видео «странного явления».  ...

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ...