На Запоріжжі знешкоджені більше роти російських окупантів

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони нанесли влучні удари по місцям концентрації особового складу, озброєння та військової техніки російських окупантів в районах міст Мелітополь, Пологи та Михайлівка Запорізької області. В результаті знищено близько десятка одиниць техніки і два склади боєприпасів, поранено більше сотні загарбників.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Олександр Штупун.

Очевидно, внаслідок вищезазначених ударів чимало інтервентів було ліквідовано, але цю інформацію важко встановити. Тоді як кількість «трьохсотих» можна дізнатися з лікарень, куди вони поступають. Решту даних можуть зібрати повітряна та супутникова розвідка, а також свідчення очевидців.

Між Мелітополем і найближчою вільною територією близько шістдесяти кілометрів по прямій на мапі. Це відстань для західних реактивних систем залпового вогню типу HIMARS.

До Михайлівки приблизно 25 км, а до Пологів 10 км. Тут може спрацювати й високоточна ствольна артилерія.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016 - 14:57
Уже никого не удивить говорящими и даже поющими попугаями. У многих птиц это получается отменно. А как с другими животными? Мы сделали для вас подбору видеороликов, в буквальном смысле этого ...

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016
Продолжается сезон снегопадов. И тем, ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки ...