На Запоріжжі через прах Суворова вбито чотирьох офіцерів РФ

На одному з пунктів управління російських окупантів в прифронтовій зоні Запорізької області снаряд Збройних сил України влучив у скупчення ворожих офіцерів, які прийшли на «зустріч» з прахом Олександра Суворова – кривавого генерала Катерини другої.

В результаті ліквідовано четверо та поранено семеро сучасних послідовників імперського генерала, визнаного московською патріархією святим. Про це повідомляють рашистські засоби масової інформації з посиланням на міністерство оборони РФ.

Зрештою, наказ про «турне» праху Суворова по лінії фронту для підняття бойового духу загарбників видав особисто міністр оборони РФ Сергій Шойгу, оскільки «від нього благодать і сила виходять».

При цьому рашисти тішаться, що броньований ящик з мощами «святого» не постраждав, і визнають, що ідея привозити його близько до фронту є помилковою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017 - 00:09
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя коллекцию чемпионских поясов. Пришла очередь Дениса Беринчика. Денис уже в первом для себя титульном поединке на профессиональном ринге нокаутом победил филиппинца Аллана Валлеспина. Эта победа принесла ...

Советник президента показал видео ликвидации «ихтамнета»

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...