На Запоріжжі «бавовна» знищила місце дислокації російських окупантів

По складу російських окупантів у селі Тарасівка Пологівського району Запорізької області Збройні сили України сьогодні завдали влучного ракетного удару.

Про це о 20:16 повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «Є загиблі російські військовослужбовці».

Ролик, вірогідно, знято кимось з інтервентів, який спокійно обходить зруйновану будівлю, знімаючи наслідки прильоту. Навряд чи на це зміг би зробити хтось інший.

Характер руйнувань – зруйнований дах і відносно цілі стіни – дозволяє припустити приліт високоточних снарядів від реактивної системи залпового вогню HIMARS. Втім, ми не фахівці.

Відстань від Тарасівки до найближчої вільної території становить лише тринадцять кілометрів. Це доступна дистанція навіть для крупнокаліберної артилерії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...