На Закарпатті стався землетрус

Сьогодні о 15:28 науковці зафіксували землетрус у місті Іршава на Закарпатті.

Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

Поштовх відбувся на глибині 6 метрів. Його магнітуда сягнула позначки 3,8 бала за шкалою Ріхтера.

«За класифікацією землетрус відчувається всередині будівлі багатьма людьми, просто неба – небагатьма. Коливання подібні зі струсом, утвореним тяжко навантаженим автомобілем,» – повідомили в головному центрі спецконтролю.

Нагадаємо, у Чернівецькій області 1 грудня 2022 року зафіксували землетрус, магнітудою 2,2.

Епіцентр землетрусу був у районі міста Новодністровська, на глибині шести км. За класифікацією землетрусів, він належить до невідчутних. Інтенсивність коливань лежить нижче за межу чутливості людей. Струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами.

У тій самій Чернівецькій області 6 жовтня стався землетрус, магнітудою 2,4 за шкалою Ріхтера. А 21 січня біля Кривого Рогу на Дніпропетровщині було зафіксовано землетрус магнітудою 3,3. Як повідомляв Головний центр спеціального контролю, джерело землетрусу знаходилося на глибині 5 км. Раніше сильніші землетруси в Дніпропетровській області фіксували 9 липня 2017 року (магнітуда 4,1) та 23 червня 2013 року (4,5).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018 - 00:47
В столице Уэльса Кардиффе российский боксер Александр Поветкин прогнозировано одержал победу над британцем Дэвидом Прайсом. Это был бой за претендентский статус на чемпионский титул WBA. Экс-чемпион мира и владелец поясов ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...