На Заході прораховують наступний наступ ЗСУ

Наступний повномасштабний контрнаступ Збройних сил України станеться в Запорізькій області. Принаймні, так вважає «Forbes»: «Ця довгоочікувана атака звільнила б більшу частину півдня України і дозволила ЗСУ підійти до вузького перешийку, який сполучає материкову частину країни з Кримом».

Але на підставі чого зроблено такий висновок? Виключно на тому, що, судячи з повідомлень наших спікерів в погонах і незалежних джерел, ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ на Запоріжжі завдають ударів по тиловим об’єктам російських окупантів більше, чим в Донецькій і Луганській областях разом взятих.

Ми теж звертали увагу на цей нюанс, але він сам по собі не може бути вирішальною ознакою. Наприклад, не можна виключати, що ЗСУ просто легше отримувати розвіддані про ворога на Запоріжжі, чим на Донбасі, де населення куди більш проросійське.

Хоча, зрештою, ніхто не проти. Особливо зараз, коли ворог веде відчайдушний наступ на Бахмутському напрямку на Донбасі. В ідеалі потрібно було б або спиняти його там якось, аби наступати самим на іншій ділянці фронту. Але нам невідомо, чи мають ЗСУ для цього ресурси…

Тим часом, речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ранковому зведенні заявив, що окупанти самі ведуть наступальні дії на Запорізькому напрямку, але не пояснив їх. Зате детально розповів про обстріли:

«Противник здійснив з танків та всього спектру артилерії обстріли населених пунктів Времівка Донецької області та Зелене Поле, Новопіль, Новодарівка, Малинівка, Гуляйполе, Дорожнянка, Гуляйпілське, Чарівне, Білогір’я, Мала Токмачка, Оріхів, Малі Щербаки, Кам’янське та Плавні Запорізької області».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Две мартышки за столиком в кафе (видео)

24.11.2015 - 20:25
А что тут такого? Ну, две мартышки сидят за столиком в кафе. А то, что это не обычные мартышки, а самые настоящие. В отличии от обычных – эти, снятые на ...

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018
Сегодня в российской Самаре произошел ...

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018
Как мы уже сообщали, сегодня ...